Дім, де жевріє світло - Ельчін Сафарлі

Автор: TTT22 от 28-07-2022, 10:28, просмотров: 106

0 Название: Дім, де жевріє світло
Автор: Ельчін Сафарлі
Изд-во: «BookChef»/Форс Україна
ISBN: 978-617-7764-26-6
Год: 2020
Стр.: 288
Формат: pdf
Размер: 67,85 Мб
Язык: українська

Твори Ельчіна Сафарлі, сучасного азербайджанського письменника та журналіста, зовсім не схожі на інші. Вони пронизані, особливим теплом, любов’ю та життєвою мудрістю. Зокрема, книга "Дім, де жевріє світло" - складається з коротких листів люблячої бабусі до своєї онуки. Кожен лист - це маленька історія, сповнена щирістю та бажанням поділитись частинкою добра. Будь-яку книжку Е.Сафарлі можна розбирати на цитати:
«...я бачу в цих словах істину — вони про справжню любов, про любов на все життя, про те, що така любов насправді є. І щоб її відшукати, не треба нікуди їхати, достатньо повернути ключ у замку: обіймати міцно-міцно, радіти тому, що стрічаєш у новому дні, й уміти віднаходити спокій. Немов сидиш на березі липневого моря із заплющеними очима, але з відкритим серцем. Коли ти зустрінеш і пізнаєш себе, то зустрінеш і пізнаєш того, з ким захочеться заспівати улюблених пісень і заварити не одне горнятко кави».
Книга про помилки, розчарування й зраду, але при цьому - про шалене кохання, ніжність та доброту. Й останніх - завжди більше! Переконаєтесь у цьому, щойно перегорнете останню сторінку!)
Є таке щастя: ти і твоє життя. Це не повториться
Переклад - Алла Долгая.

d o w n l o a d:

Категория: Художественные

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.