«Чарівний ліхтар»: Марія Стюарт

Автор: TTT22 от 7-07-2023, 16:54, просмотров: 46

0 Название: Марія Стюарт
Автор: Стефан Цвейг
Иллюстратор: Вікторія Трунова
Изд-во: Х.: "Фактор"
Серия: «Чарівний ліхтар»
ISBN 978-966-312-574-9
Год: 2007
Формат: pdf
К-во стр.: 112
Размер: 109,55 Мб
Язык: українська

Чудовий проєкт пропонує прочитати твір видатного австрійського письменника Стефана Цвейга (1881-1942) «Марія Стюарт» у адаптованій для дітей середнього шкільного віку формі. Адаптація супроводжується якісним легким текстом, естетично красивими ілюстраціями, цікавезними енциклопедичними врізками про життя в епоху, яка описується в романі. Якщо коротко про перебіг подій, то у творі йдеться про шотландську королеву Марію Стюарт, яка у віці п'яти років була засватана за французького короля, а з набуттям шістнадцятиліття стала його дружиною. її чоловік був хворобливим і помер у юному віці. Так королева повернулася на батьківщину, де мусила ввірватися у хитросплетіння інтриг королівського двору, підступності внутрішніх та зовнішніх ворогів, пошуку кохання, та, врешті-решт, смерті. Енциклопедичні коментарі та врізки, насичені ілюстраціями доби, містять: описи західноєвропейського суспільства 16 століття (соціальних станів), короткий опис правил геральдики та введення в геральдичну традицію Британських островів та Франції, етнографічний опис Шотландії, історію протестантизму, повідомлення про життя в замку та розваги феодалів, опис зброї та військового мистецтва 16 століття, повідомлення про становлення британської могутності, біографії видатних сучасників.

d o w n l o a d:


Серія «Чарівний ліхтар» - це не тільки захоплюючий світ пригод і фантастики, а й цілий всесвіт знань про природу, історію, географію, техніку, архітектуру, традиції та звичаї різних часів і народів. Поєднавши захоплююче читання з точними енциклопедичними даними, творці серії проведуть читачів від глибин океану до найвищих гірських вершин, від тропічних лісів до безкрайніх пустель, від епох, коли на Землі панували динозаври, до часів освоєння людиною космічного простору.
P.S.: Також з цієї серії: Війна світів — Герберт Уеллс (62,42 Мб). ISBN 966-312-237-4
Оригінальне видання, до якого включено адаптований для середнього шкільного віку варіант роману Герберта Уеллса «Війна світів», доповнений розгорнутим ілюстрованим коментарем-енциклопедією.
«Чарівний ліхтар»: Марія Стюарт
d o w n l o a d:

Категория: Для детей и родителей

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.