Гра в марблз - Сесілія Ахерн

Автор: TTT22 от 13-05-2024, 14:34, просмотров: 16

0 Название: Гра в марблз
Автор: Сесілія Ахерн
Изд-во: «РМ»
Серия: «Двоє ±1»
Год: 2018
Страниц: 384
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 21,50 Мб

«Гра в марблз» – роман про те, як звичайнісінькі наші рішення та вчинки іноді призводять до неймовірних наслідків, про те, що тільки зрозумівши когось іншого, ми по-справжньому зрозуміємо самих себе.
Побачивши загадкову колекцію кульок марблз, головна героїня роману, Сабріна, раптом зрозуміла, що зовсім не знає батька… її, здавалося б, спокійне життя раптово змінюється... Вона має всього один день, щоб зібрати воєдино минуле: їй доводиться шукати відповіді про людину, яку, як вона думала, вона знала, про людину, яка більше не може згадати свою власну історію, Сабріна розкриває набагато більші таємниці, ніж вона могла собі уявити. І виявляє, що іноді найближчих нам людей ми знаємо найменше.

Категория: Художественные

 

Перш ніж ми стали вашими - Ліза Вінґейт

Автор: TTT22 от 8-05-2024, 11:38, просмотров: 22

0 Название: Перш ніж ми стали вашими / Before We Were Yours
Автор: Ліза Вінґейт
Изд-во: «Vivat»
Год: 2019
К-во стр.: 402
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 21,19 Мб

Гостросюжетна драма. Реальна історія про скандал, що вибухнув у 60-ті роки ХХ століття довкола Товариства дитячих будинків у Теннессі та його очільниці — Джорджії Танн.

Мемфіс, 1939 рік. Дванадцятирічна Рілл Фосс має чудове життя: велика родина, затишна домівка на річці Міссісіпі. Їх називають «річковими щурами». Та бідність не заважає щастю. Одного дня до будинку вриваються незнайомці з поліції. Вони забирають Рілл та її молодших сестер і братика у рідних, щоб Товариство дитячих будинків у Теннессі віддало їх в інші родини. Відтоді Рілл мусить дбати про себе й молодших сама, одержима ідеєю повернутися на річку. Південна Кароліна, початок ХХІ століття. Ейвері Стеффорд — вже доросла донька сенатора. Вона має все: успішну кар’єру, вродливого нареченого, заможне життя. Що в неї спільного з Рілл Фосс? Минуле. Прадід Ейвері був причетний до Товариства.
Прірва часу та прірва непорозуміння. Біль від спогадів та надія на майбутнє. Долі, які з’єднала трагічна випадковість. Чи аж ніяк не випадковість.

Категория: Художественные

 

Секрет дому на озері - Нуала Еллвуд

Автор: TTT22 от 7-05-2024, 10:30, просмотров: 15

0 Название: Секрет дому на озері
Автор: Нуала Еллвуд
Изд-во: «Клуб Сімейного Дозвілля»
Год: 2021
К-во стр.: 320
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 16,41 Мб

Секрет, який вони приховують...
Ліза з маленьким сином тікає від чоловіка-тирана. Будинок у глухому провінційному селищі видається чудовим місцем, щоб сховатися. Ліза не підозрює, що колись цей дім ледь не став могилою для дівчини Ґрейс, що потерпала від знущань батька-військового. Ці стіни — свідки моторошного вбивства, таємницю якого поглинуло мовчазне озеро. Ліз розуміє: вона в небезпеці. Бо той, хто скоїв цей злочин, усе ще на свободі. Вона й не уявляє, наскільки близько ця людина і як секрет дому на озері пов’язаний з тим, що колись скоїла Ліз. Те, про що вона ніколи не зможе забути.

Категория: Художественные

 

Брехливе життя дорослих

Автор: TTT22 от 7-05-2024, 10:18, просмотров: 15

0 Название: Брехливе життя дорослих
Автор: Елена Ферранте
Изд-во: Клуб Сімейного Дозвілля
Год: 2021
К-во стр.: 352
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 21,08 Мб

• Міжнародний бестселер та бестселер The New York Times
• Запланована екранізація від Netflix (серіал; 1 сезон)
• Роман року за версією The Washington Post, People Magazine, The Guardian, Harper’s Bazaar

Джованна росла з переконанням, що в неї ідеальні батьки, які обожнюють її та одне одного. Аж раптом вона почула, як батько порівнює її зі своєю ненависною сестрою Вітторією. Як таке може бути? Ця жінка — монстр, ганьба та ворог їхньої родини. Тепер дівчинка прагне зустрітися з нею, аби впевнитися, що не має нічого спільного з тіткою. Це знайомство відкриває Джованні певні сімейні таємниці і таке чуже, поки що не зрозуміле життя дорослих. Зрада, розчарування в батьках, перше кохання, сексуальний потяг та пристрасне бажання любити — рідний Неаполь перетворюється для неї на поле битви, місце особистих перемог і поразок. Джованна прагне віднайти правду. Але чи варто шукати її у світі дорослих, які вчать дітей не брехати, але постійно брешуть одне одному?

Категория: Художественные

 

Як зберегти таємницю

Автор: TTT22 от 3-05-2024, 11:13, просмотров: 18

0 Название: Як зберегти таємницю
Автор: Сара Морґан
Изд-во: Vivat
Год: 2019
Страниц: 384
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 19,90 Мб

Роман «Як зберегти таємницю» — захоплива багатошарова історія, що змусить читача замислитись над швидкоплинністю часу, наслідками прийнятих рішень і власним майбутнім.
Три покоління жінок із родини Стюарт — бабуся Ненсі, дві доньки Лорен і Дженна та онука Маккензі — зберігають власні таємниці. Бабуся Ненсі багато років крається тим, що ніколи належно не справлялася з материнськими обов’язками; Лорен певна, що її шлюб вдалий, хоча насправді він виявився хитким; Дженна ніяк не може зачати дитину, без котрої не мислить життя із коханим чоловіком, а в Маккензі підлітковий вік з усіма його труднощами. Зібравшись докупи в родинному гніздечку через життєву кризу, ці жінки вчаться позбуватися болючих таємниць, розкривати свої серця та цінувати й підтримувати одна одну, попри всі випробування й негаразди. Кожна з них повинна пройти власний шлях до самореалізації, щоб віднайти радість, любов і прощення.

Категория: Художественные

 

Шопоголік на Мангеттені – Софi Кiнселла II

Автор: TTT22 от 29-04-2024, 09:56, просмотров: 24

0 Название: Шопоголік на Мангеттені
Автор: Софi Кiнселла
Изд-во: Х.: «КСД»
Год: 2018
Стр.: 384
Формат:pdf/djvu
Размер: 23,0 Мб
Язык: українська

Ребекка Блумвуд тепер спустошує нью-йоркські магазини. Вона так і не позбулася залежності від покупок, а вітрини бутиків такі яскраві й привабливі, скільки всього ховається за ними! Шовкові шалики й чарівні сукенки, сотні пар елегантного взуття, яке так і чекає, коли ж його витягнуть із коробок, вишукані пальта й шубки — як же можна пройти повз цей райський сад? І от пальці самі тягнуться по кредитку, а в руках уже громадяться пакети з обновками…
Та цього разу через згубну шопозалежність Ребекка не просто втрачає величезні гроші — вона руйнує особисте життя, кар’єру і навіть зазнає публічної ганьби. Дівчина розуміє, що жодна брендова кофтинка не варта цього… Час оголошувати магазинам війну!

Категория: Художественные

 

Срібна затока - Джоджо Моєс

Автор: TTT22 от 26-04-2024, 15:25, просмотров: 32

0 Название: Срібна затока
Автор: Джоджо Моєс (Джоджо Мойєс)
Изд-во: Х.: Клуб сімейного дозвілля
Год: 2020
Страниц: 432
Язык: українська
Формат: pdf/ djvu
Размер: 19,03 Мб

У цьому тихому австралійському містечку Ліза мріяла зцілити душу. Відпустити минуле, віднайти себе. Подалі від галасу та людей. Треба ж було з’явитися цьому самовпевненому Майкові Дормеру і порушити спокій!
Англієць із манерами джентльмена, красень, ідеальний чоловік, він хоче розбудувати з приморського містечка фешенебельний курорт. І тим самим знищити все, що є найдорожчим для Лізи. Майк і гадки не мав, що на шляху його бізнесу стане тендітна жінка. Вона захищатиме Срібну затоку до останнього.
Та після однієї зустрічі Майк зрозуміє, що насправді йому потрібна не затока, а серце тієї, яка заприсяглася більше ніколи не кохати…

Категория: Художественные

 

Найяскравіші зорі - Анна Тодд

Автор: TTT22 от 26-04-2024, 15:10, просмотров: 25

0 Название: Найяскравіші зорі
Автор: Анна Тодд / Anna Todd
Изд-во: «BookChef»/Форс Україна
Год: 2021
Стр.: 320
Формат: djvu / pdf
Размер: 15,03 Мб
Язык: українська

Каріні лише двадцять, а вона вже досягла певного статусу у суспільстві. Дівчина є власницею невеличкого будиночка, щовівторка чемно обідає з татом і його новою дружиною, отримує задоволення від роботи. Але це зовнішній бік її життя, насправді Каріна відчайдушно прагне спокою і усамітнення. Зустріч з мовчазним загадковим Кейлом руйнує її крихкий душевний спокій. І хто сказав, що не можна закохатися раптово і пристрасно? І чому яскраві зорі здаються сумними? Сімейна драма, історія кохання, пошуки сенсу життя — все це на сторінках нового бестселера від Анни Тодд.

В житті все непередбачувано, тож насолоджуйтеся кожним моментом

Категория: Художественные

 

Доки кава не охолоне

Автор: TTT22 от 20-04-2024, 12:04, просмотров: 23

0 Название: Доки кава не охолоне
Автор: Тосікадзу Кавагуті
Изд-во: Клуб Сімейного Дозвілля
Год: 2020
Страниц: 240
Язык: українська
Формат: PDF
Размер: 15,84 Мб

У цій невеличкій кав’ярні вже понад століття подають найсмачнішу каву. Тут можна посидіти за філіжанкою цього гірко-солодкого напою, відволіктися від буденних проблем і… вирушити в подорож у часі. Щоб зустрітися з коханим, з яким вас колись розлучили кілометри. Чи отримати лист від чоловіка, який забув про вас через хворобу. Знову хоча б на мить побачитися із сестрою, яка загинула в автокатастрофі. У кожного свої причини побувати в минулому. Проте є умова: будь-які дії в минулому не змінять теперішнього і встигнути повернутися в майбутнє, доки кава не охолоне…
Хто чекає на тебе в минулому?

Категория: Художественные

 

Безпечне місце - Анна Давнз

Автор: TTT22 от 14-04-2024, 21:18, просмотров: 20

0 Название: Безпечне місце (The Safe Place)
Автор: Анна Давнз / Anna Downes
Изд-во: «Vivat»
Год: 2021
К-во стр.: 368
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 19,17 Мб

Найочікуваніший дебют року за версіями PopSugar та Travel + Leisure
Нараз утративши роботу й житло, Емілі погоджується стати хатньою працівницею в Скотта Денні — успішного й харизматичного бізнесмена. З Лондона дівчина переїжджає до мальовничого, проте наче відірваного від решти світу маєтку у Франції. Нові обов’язки здаються їй доволі простими: допомагати Ніні, дружині Скотта, поратися по господарству й доглядати доньку Аврелію. Та Емілі відчуває, ніби від неї щось приховують. Аврелія то раптово кричить, то вчиняє пожежу, а відтак тижнями не розмовляє. Кажуть, що це через хворобу, але батьки дівчинки поводяться не менш загадково. Здається, Емілі потрапила в пастку і їй доведеться грати за правилами родини Денні, якщо вона хоче вижити…

Категория: Художественные

 
Назад Вперед