Ніч, коли Олівія впала - Кр. Макдональд

Автор: TTT22 от 16-09-2023, 12:22, просмотров: 20

0 Название: Ніч, коли Олівія впала
Автор: Крістіна Макдональд
Изд-во: Vivat
Год: 2021
Страниц: 416
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 17,55 Мб

Посеред ночі Ебіґейл будить телефонний дзвінок — її донька Олівія впала з мосту, мозок непоправно ушкоджений, але дівчину підімкнули до системи життєзабезпечення. Що це — випадкова необачність? Самогубство? Чи все ж таки хтось їй допоміг? До того ж дівчина вагітна, про що Ебі навіть не здогадувалася. Мати з донькою, власне, жили не дуже мирно, і їхні довготривалі сімейні таємниці поступово виринають на поверхню. Ось тільки виправляти щось уже запізно. Лишається розібратися з однією загадкою: що ж саме відбулося тієї ночі, коли Олівія впала?

Категория: Художественные

 

Мій брат, Ернест Хемінгуей

Автор: TTT22 от 16-09-2023, 12:13, просмотров: 22

0 Название: Мій брат, Ернест Хемінгуей
Автор: Лестер Хемінгуей
Изд-во: К.: «Дніпро»
Год: 1968
Страниц: 164
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 26,7 Мб

Ернест Хемінгуей – провідний письменник «утраченого покоління».
Американський письменник Ернест Хемінгуей (Гемінґвей) (1899-1961) входить до списку кращих літераторів XX століття. Він є лауреатом найпрестижніших літературних премій - Нобелівської премії (1954) і Пулітцерівської премії (1953).
Романи, повісті та оповідання Ернеста Хемінгуея є сильними мотиваторами до наповненого сенсом життя, до гостроти почуттів і емоцій. Незважаючи на складності та негаразди, письменник звертається до людей з проханням вистояти, подолати всі перепони.
Його творчість викликає захоплення і підштовхують до дій все нові і нові покоління читачів.

Категория: Художественные

 

Реквієм по мрії

Автор: TTT22 от 15-09-2023, 12:34, просмотров: 19

0 Название: Реквієм по мрії
Автор: Г’юберт Селбі-молодший
Изд-во: Х.: «КСД»
Год: 2017
Страниц: 320
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 20,55 Мб

У кожного була мрія.
Сара, наприклад, хотіла скинути вагу та потрапити на ток-шоу. Вона не могла жити без телевізора, в якому люди ставали багатіями, отримували нові будинки, знаходили одне одне, закохувалися та веселилися. Гаррі та його друг Тайрон бажали розбагатіти, а Меріон – відкрити власний магазин одягу. Але шлях, який вони обрали для досягнення мети, привів їх зовсім не туди, куди вони хотіли.
Що чекає на них тепер, коли наркотичний міраж можна ледь відрізнити від справжнього життя? Наскільки далеко герої готові піти за ілюзією щастя?

Категория: Художественные

 

Вільне падіння - Беррі Дж.

Автор: TTT22 от 12-09-2023, 11:00, просмотров: 22

0 Название: Вільне падіння
Автор: Джессіка Беррі
Изд-во: Х.: «КСД»
ISBN: 978-617-12-5436-7
Год: 2019
Страниц: 352
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 19,7 Мб

Эллисон Карпентер уцелела после падения самолета в горах Колорадо. Она должна добраться до людей, а неизвестные преследователи уничтожают все остатки авиакатастрофы. Мать пытается установить, что произошло. Какова была жизнь дочери после переезда в Сан-Диего? Почему на месте авиакатастрофы были найдены ее бусы, но самого тела так и не нашли? Кто желал Эллисон смерти? Мэгги ищет информацию о своей дочери. Однако то, что она узнает, шокирует ее. Остается только одно — любой ценой выпутаться из этой передряги, ведь наемный киллер наступает на пятки. Но спастись будет тяжело...

Категория: Художественные

 

Гомeрова «Одіссея» та «Іліада»

Автор: TTT22 от 12-09-2023, 10:48, просмотров: 19

0 Гомeрова «Одіссея» та «Іліада»Название: Гомeрова «Одіссея». Гомeрова «Іліада»
Автор: Гомер / Катерина Головацька, Рафаель Масаутов
Перевод Борис Тен
Серия: Світовид
Изд-во: Навчальна книга – Богдан
Год: 2014
К-во стр.: 152+200
Формат: pdf / fb2 / doc
Размер: 171,86 Мб
Язык: Українська

В архіві представлено два твори Гомера з книжкової серії «Світовид»:
• Гомерова «Іліада»
• Гомeрова «Одіссея»

Категория: Художественные

 

Шукачі безсмертя - Бенджамін Хлоя

Автор: TTT22 от 9-09-2023, 14:30, просмотров: 20

0 Название: Шукачі безсмертя
Автор: Бенджамін Хлоя Chloe Benjamin
Изд-во: Vivat
Год: 2019
Страниц: 400
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 15,82 Мб

У Нью-Йорк прибуває таємнича жінка, яка може передбачити майбутнє. Чутки про це досягають сім’ї Ґолдів, і вони вирішують дізнатися, що на них чекає. Пророцтво стосується наступних п’яти десятиліть. Саймон їде на Західне узбережжя шукати любові в Сан-Франциско. Мрійниця Клара стає ілюзіоністкою в Лас-Вегасі. Деніел, що пережив напад на Всесвітній торговий центр, стає військовим лікарем. Найстарша дитина в сім’ї, Варя, присвячує себе дослідженню довголіття. Чи справді їхні дні злічені й від кого це залежить? Шукачам безсмертя доводиться обирати між реальністю та ілюзією, минулим і майбутнім, любов’ю і стражданням…

Категория: Художественные

 

Вище від моря - Меландрі Франческа

Автор: TTT22 от 1-09-2023, 09:51, просмотров: 22

0 Название: Вище від моря
Автор: Меландрі Франческа
Изд-во: К.: «Нора-Друк»
Год: 2018
Страниц: 176
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 9,10 Мб

Сильний шторм і нещасний випадок перешкоджають поверненню на континент двох відвідувачів острова, на якому розташована в’язниця суворого режиму.
Луїза — селянка з маленького села в центральній Італії, мати п’ятьох дітей, навідує свого чоловіка, який відбуває покарання за вбивство двох людей. Паоло — колишній викладач філософії, приїхав на побачення до сина-терориста. Наглядач Нітті, який має проблеми у родині через свою неконтрольовану жорстокість, супроводжує цих відвідувачів і не має права залишити їх без нагляду. Вимушене перебування цих трьох людей разом на острові назавжди змінить їхні життя.
Роман Франчески Меландрі – справжня психологічна драма: героїв, доль, стосунків, а також ідей... Автор має винятковий дар поєднувати в своїх творах багато смислів, і при цьому текст читається на одному диханні. «... Ця історія спонукає до переосмислення значення слова «пощастило»...»

Категория: Художественные

 

Дівчина з крамнички - Саяка Мурата

Автор: TTT22 от 17-08-2023, 01:48, просмотров: 34

0 Назваие: Дівчина з крамнички
Автор: Саяка Мурата
Изд-во: «Vivat»
Год: 2020
К-во стр.: 144
Формат: djvu / pdf
Размер: 25,79 Мб
Язык: українська

Змалку Кейко вважали дивакуватою, зануреною у власні мрії. Батьки боялися, що реальний світ рано чи пізно її просто виштовхне. А потім Кейко влаштувалася до комбіні — «крамнички за рогом». І нарешті була щаслива. От тільки молодша сестра, подруги та навіть деякі співробітники мали на це інший погляд. Як може бути щасливою тридцятишестирічна самотня жінка, весь час віддаючи роботі? Кейко щиро не тямить, як поводитися в цьому світі. І коли в її житті з’являється він, усі полегшено зітхають. Бо тепер Кейко нарешті стане «нормальною». Її вибір простий: жити для інших або для самої себе…

Категория: Художественные

 

Хлопчик у смугастій піжамі - Джон Бойн

Автор: TTT22 от 9-06-2023, 00:30, просмотров: 34

0 Название: Хлопчик у смугастій піжамі
Автор: Джон Бойн / John Boyne
Изд-во: Видавництво Старого Лева
Год: 2017
К-во стр.: 192
Формат: pdf, djvu
Размер: 56,47 Мб
Язык: Українська

Дев’ятирічний Бруно разом із сім'єю переїжджає зі свого комфортабельного будинку в Берліні до нового дому в загадковому місці Геть-Звідси, де його батька призначають комендантом концтабору. Випадково він знайомиться з єврейським хлопчиком Шмулем, маленьким в’язнем. Між ними зароджується справжня дружба, яку, однак, розділяє колючий дріт.
До чого можуть призвести різні погляди на світ, дивна логіка дорослих, а також сила долі й божевілля випадку?

Категория: Художественные

 

До маяка = To the Lighthouse

Автор: TTT22 от 11-05-2023, 15:52, просмотров: 46

0 Название: До маяка (англ. To the Lighthouse)
Автор: Вірджинія Вулф
Изд-во: Знання
Год: 2017
Формат: pdf
К-во стр.: 240
Размер: 93,48 Мб
Язык: українська

“До маяка” — один із найвідоміших романів британської письменниці, яскравої представниці модерністської прози Вірджинії Вулф (1882—1941). Це п'ятий роман, написаний у 1927 році. Поруч з «Місіс Деллвей» є найвідомішим твором авторки. Цей твір певною мірою автобіографічний. Головних героїв — містера та місіс Ремзі — авторка писала зі своїх батьків. Саме вони представляють у романі два протилежних світи: чоловічий — холодний, логічний, нетерплячий — та жіночий — світ тепла, розуміння, затишку, співчуття. Попри це, роль дійових осіб у романі досить відносна, бо стиль Вірджинії Вулф незвичний, вона зображує не стільки героїв та їхні вчинки, скільки думки, ідеї, настрої, формуючи в такий спосіб нову психологічну манеру письма і задаючи орієнтири для всієї сучасної літератури.

Категория: Художественные

 
Назад Вперед