Анатомія брехні

Автор: TTT22 от Вчера, 16:32, просмотров: 2

0 Название: Анатомія брехні
Автор: Філіп Г'юстон, Майкл Флойд, Сьюзен Карнісеро, Дон Теннант
Изд-во: «Vivat»
Серия: Саморозвиток
Год: 2019
Стр.: 208
Формат:pdf/djvu
Размер: 15,87 Мб
Язык: українська

Анатомія брехні. Колишні офіцери ЦРУ навчать вас виявляти обман
Колишні офіцери ЦРУ, провідні фахівці з розпізнання брехні, розповідають читачу про методи викриття брехні. Адже уявіть, наскільки змінилися б ваші стосунки з людьми, якби ви могли вчасно виявляти, бреше вам хтось чи каже правду: співбесіда з кандидатом на робоче місце, інвестиції, розмова з дитиною про наркотики, перше побачення — здатність вчасно розпізнавати брехню може допомогти вам запобігти несподіваних негативних наслідків. У книжці «Анатомія брехні…» експерти розповідають, як вони користалися з методології, розробленої Г’юстоном, для викриття обману в боротьбі з тероризмом та злочинністю, і як ці методи можна використовувати у звичайному житті. Змініть правила гри, і ви зможете докорінно змінити власне життя.

Категория: Психология

 

Як розмовляти з ким завгодно. Впевнене спілкування в будь-якій ситуаці

Автор: TTT22 от 1-07-2024, 09:27, просмотров: 15

0 Название: Як розмовляти з ким завгодно. Впевнене спілкування в будь-якій ситуації
Автор: Марк Роудз
Изд-во: ВД «Сварог»
Год: 2020
Страниц:160
Язык: українська
Формат: pdf/djvu/txt
Размер: 11,77 Мб

Якщо ви хоч раз в житті втрачали можливість використати безпосередній контакт з важливими для вас людьми, прислухайтесь до порад Марка Роудза. Він допоможе вам розібратися, які саме причини заважають вам вільно спілкуватися в різноманітних ситуаціях, пояснить, як змусити ваш голос працювати на вас і як впоратися з підводним камінням, яке абсолютно завжди проявляється в розмові віч-на-віч. Ви зможете змінити своє ставлення до спілкування і дивитися на нього як на приємний процес, здатний змінити ваше життя на краще.
Посібник зі спілкування від досвідченого тренера дає свіжий погляд на багато нюансів щоденних ситуацій, наприклад, як знайти одну хвилю зі співрозмовником і підтримати її своєю відповіддю. Це чудова підмога для тих, у кого не клеїться розмова, хто не знає, як знайти підхід до співрозмовника або тих, кого мучить паніка лише від думки про початок розмови з незнайомою людиною.

Категория: Психология

 

Кафе на краю світу – Джон П. Стрелекі

Автор: TTT22 от 31-05-2024, 17:49, просмотров: 60

0 Название: Кафе на краю світу (в 3-х кн.)
Автор: Джон П. Стрелекі
Перевод: Марія Пухлій
Изд-во: Х.: «Vivat»
Год: 2021-2024
К-во стр.: 128+ 304 +128
Язык: українська
Формат: pdf/txt/djvu
Размер: 30,53 Мб

Кафе на краю світу: ISBN: 978-966-982-061-7. Оригінальна назва: The Why Cafe
Зупиніться. Поставте на паузу щоденну метушню, вирвіться з її тенет і зазирніть до кафе на краю світу. Розгорніть меню й придивіться уважніше до останньої сторінки — там ви прочитаєте три запитання, від яких тікали все життя. Чому ви тут? Чи боїтеся ви смерті? Чи вдоволені ви? Ця книжка допоможе у пошуках відповідей. З нею ви запалите вогонь у душі, усвідомите, що цінне, а що — марнота, поглянете на життя під іншим кутом зору, незалежно від набутого досвіду. «Кафе на краю світу» — справжній видавничий феномен, бестселер поза часом, що надихнув мільйони людей у всьому світі на великі зміни. Чарівна, легка й наснажлива, ця книжка вплине на ваш світогляд і назавжди змінить життя.

Повернення до кафе на краю світу: ISBN: 978-966-982-246-8. Оригінальна назва: Return to The Why Cafe

Третій візит до кафе на краю світу: ISBN: 978-966-982-390-8. Оригінальна назва: Reconnection: A Third Visit to The Café on The Edge of The World

Категория: Психология

 

Як запам'ятовувати (майже) все і завжди. Приголомшливі лайфхаки для прокачки вашої пам’яті

Автор: TTT22 от 30-05-2024, 10:50, просмотров: 58

0 Название: Як запам'ятовувати (майже) все і завжди. Приголомшливі лайфхаки для прокачки вашої пам’яті
Автор: Роб Іставей
Изд-во: «Клуб Сімейного Дозвілля»
ISBN: 978-617-12-4561-7
Год: 2018
К-во стр.: 176
Язык: українська
Формат: pdf
Размер: 53,36 Мб

А ви знали, що звичайна рибка має здатність пам’ятати щось або когось тільки три секунди? Тож якщо ви не хочете бути рибкою і мрієте прокачати свою пам’ять до супергеройського рівня, Роб Іставей легко допоможе вам у цій справі. Що таке пам’ять? Як вона працює? Як запам’ятати все? Ця книжка містить цікаві практичні завдання й техніки запам’ятовування, реальні історії, незвичайні експерименти та дієві вправи.
Книжка складається з трьох частин: способи покращення пам'яті, людський мозок vs комп'ютер, 50 лайфхаків для запам'ятовування різної інформації. Серед них, до речі, є й українські цікавинки з правопису
Хто сказав, що всього не запам’ятати? Прокачайте пам’ять на максимум, перетворивши мозок на справжній комп’ютер, в якому знайдеться місце для файлу будь-якого розміру.

Категория: Психология

 

Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування

Автор: TTT22 от 20-05-2024, 11:30, просмотров: 233

0 Название: Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування
Автор: Кевін Горслі
Изд-во: «Наш Формат»
Год: 2020
Страниц: 128
Язык: українська
Формат: PDF
Размер: 52,76 Мб

Автор этой книги все детство и юность страдал дислексией. Но уже через 10 лет после окончания школы побил мировой рекорд по запоминанию первых десяти тысяч цифр числа Пи. С помощью предлагаемых инструментов Горсли, стратегий и упражнений по тренировке памяти, вы не только сможете работать более эффективно и креативно, но и поднимете уровень своей эрудированности. Горсли предлагает свою методику тренировки внимания и сосредоточенности, которая поможет превратить безликую информацию в хорошо структурированные данные, которые останется в вашей голове надолго.

Категория: Психология

 

Я, моє «Я» та МИ – Браян Р. Літтл

Автор: TTT22 от 17-05-2024, 14:52, просмотров: 38

0 Название: Я, моє «Я» та МИ
Автор: Браян Р. Літтл
Изд-во: «Фабула»
Год: 2018
К-во стр.: 304
Формат:pdf/djvu
Размер: 18,76 Мб
Язык: українська

Браян Р. Літтл вважає, що людська свідомість — це потужний інструмент, який впливає абсолютно на всі сфери життя. У своїй книзі він намагається це довести, а також відповідає на найбільш хвилюючі запитання і розвіює найпоширеніші міфи: чому люди вішають одне на одного ярлики, яку шкоду приносить тотальний конт­роль, у чому різниця між екстравертами й інтровертами або чому не варто довіряти розповсюдженим особистісним тестам.
З гумором і без громіздких медичних термінів, але спираючись на власні багаторічні дослідження, автор по-новому розкриває вплив свідомості на добробут і стосунки в соціумі.

Категория: Психология

 

Барбара Шер - Мрій правильно. Мистецтво мріяти

Автор: TTT22 от 16-05-2024, 11:14, просмотров: 33

0 Название: Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти
Автор: Барбара Шер, Барбара Сміт
Изд-во: Клуб Сімейного Дозвілля
ISBN: 978-617-12-2301-1
Год: 2017
К-во стр.: 432
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 30,05 Мб

Мрії — це добре. Але мрії, які не стають чіткими планами, ризикують перетворитися на «повітряні замки» і тиснути на свого творця. Щоб не стати заручником такого «замку», читайте книжку «Мрій правильно»! Автор - відомий німецький спікер, мотиваційний письменник і тренер. Жінка, яка точно знає, як знайти в собі сили для реалізації будь-яких цілей і бажань. Творчість Барбари Шер не тільки спонукає до дії, а й допомагає розібратися в собі, виявити приховані таланти, реалізуватися в творчості та роботі.
• Завдяки книзі «Мрій правильно» ви дізнаєтеся:
* як зробити правильний вибір * чому при виборі мрії варто прислухатися тільки до себе * що допоможе відрізнити нав'язані бажання від власних * як перестати сподіватися на удачу та почати діяти *… та багато іншого!

• «Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти» — міжнародний бестселер, який допоможе зрозуміти, чого ви насправді хочете та сміливо йти до бажаної мети. Як і у багатьох книжках Барбари Шер, присвячених саморозвитку, в «Мрій правильно» ви знайдете ряд вправ, які допоможуть вам засвоїти матеріал книги.
• «Надзвичайно дотепно та мудро... Книжка, повна вартісної та корисної інформації для досягнення того, чого ви хочете від кар'єри» (Весс Робертс, доктор наук, автор «Leadership Secrets of Attila the Hun»)

Категория: Психология

 

Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя

Автор: TTT22 от 22-04-2024, 10:44, просмотров: 44

0 Название: Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя
Автор: Едіт Іва Еґер
Изд-во: #книголав
Серия:«Полиця нон-фікшн»
Год: 2021
К-во стр.: 216
Формат:pdf/djvu
Размер: 12,02 Мб
Язык: українська

Едіт Еґер написала цю книжку на прохання читачів її бестселера «Вибір» і це практичний посібник як подбати про своє ментальне здоров’я – як жити повноцінно і не застрягати у в’язниці власного розуму. Це своєрідні 12 сеансів від видатної психотерапевтки, які дають підказки як сприймати свої емоції, як позбутись комплексу жертви, зцілитись від дитячих травм, переживати втрати та горе, як виходити з конфліктних ситуацій чи не потрапляти у них, як прийняти і полюбити себе, як позбутися відчуття вини, як навчитись контролювати свої страхи та впоратись з тривожністю.
У кожному розділі докторка Еґер ділиться історіями з власного життя та історіями своїх пацієнтів, а в кінці пропонує ключі до звільнення від проблеми. Це установки, вправи або питання, які допоможуть знайти шлях з наших ментальних в’язниць до свободи і радіти життю.

Категория: Психология

 

Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі

Автор: TTT22 от 19-03-2024, 11:59, просмотров: 72

0 Название: Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі
Автор: Чіп Хіз, Ден Хіз (Chip Heath, Dan Heath)
Изд-во: «Клуб Сімейного Дозвілля»
Год: 2018
Страниц: 320
Язык: українська
Формат: PDF, djvu
Размер: 32,94 Мб

Досить витрачати масу часу та зусиль на прийняття рішень!
Чому іноді нам досить легко зробити вибір, а іноді цей процес перетворюється на майже нездійсненну місію? Часом ми тягнемо кота за хвіст, відкладаючи прийняття рішення на завтра, зважуємо «за» і «проти», піддаємося сумнівам, що витісняють логічні розмірковування. Або ж навпаки - рубаємо з плеча, а потім довго ліквідуємо наслідки подібних необдуманих вчинків. Знайомо? З цією книжкою ви перетворитеся на справжній генератор прийняття найкращих рішень, які допоможуть налагодити кар'єру, особисті стосунки та загалом поліпшать життя. Адже часом від правильного рішення, прийнятого в потрібний час, залежить дуже багато. Брати Хізи пояснюють, як рухатись, оминаючи міни, що їх закладає наш ірраціональний мозок, і тим самим покращити свої шанси на досягнення хороших результатів.

Категория: Психология

 

Визначте свій IQ

Автор: TTT22 от 19-03-2024, 11:57, просмотров: 96

0 Название: Визначте свій IQ
Автор: Ганс Юрген Айзенк
Изд-во: «КМ-БУКС»
Год: 2018
К-во стр.: 208
Язык: українська
Формат: PDF / djvu
Размер: 6,95 Мб

Пізнайте глибини свого інтелекту

Ще давньогрецькі мудреці говорили: «Пізнай себе — і ти пізнаєш світ». І хоча здобуті знання не завжди догідні та корисні, більшість людей виявляють неабиякий інтерес до власної персони, намагаються отримати щонайповнішу інформацію про свої риси характеру, здібності, темперамент, інтелект і навіть комплекси. Ця книга дасть змогу кожному, хто дотримуватиметься наведених у ній інструкцій, доволі точно оцінити свій ІQ

Категория: Психология

 
Назад Вперед