Майстерня вишивки № 45 (4)

Автор: TTT22 от 24-06-2024, 09:54, просмотров: 16

0 Название: Майстерня вишивки
Номер: № 45 (4)
Издатель: ВД "Афіна" / ФО-П Літнянська Л.-О.С.
ISSN: 2224-0896
к-во стр.: 36
Формат: pdf
Размер: 43,73 Мб
Язык: українська

Український журнал з вишивки хрестиком (з кольоровими схемами). У номері вишиті моделі плаття, cорочок - моделі для всієї родини, жіночі, чоловічі і дитячі, вишиті рушники та інші красиві дрібниці.

В українській вишивці тісно переплелися радість і смуток, творчі пошуки та сподівання нашого народу, вікова мудрість і глибокі традиції. Звернення до життєдайних джерел народного мистецтва та культурної спадщини наших предків дає можливість усвідомити та переосмислити їх духовне надбання. Відтворюючи давні візерунки, ми не лише знайомимось із духовним світом наших пращурів, але й зберігаємо традиції для прийдешніх поколінь.
Рослинні мотиви сьогодні є актуальними не лише в українських дизайнерів, але й на світових подіумах. Монохромний квітковий мотив, чи яскраве буяння кольорів - обирати вам.
Орнаменти з використанням мережок, надають вишивці витонченості та вишуканості. Опанувавши мережку «фантазійна» від Лесі Демчук, ви зможете створити унікальні та довершені вироби.
Ефектні аксесуари додають образу шарму та елегантності. Яскрава вишивка для біжутерії, чи давній візерунок на жіночій краватці - це запорука унікальності.

Категория: Схемы вышивки

 

Майстерня вишивки № 40 (11)

Автор: TTT22 от 19-06-2024, 10:56, просмотров: 25

0 Название: Майстерня вишивки
Изд-во: ВД "Афина"
Номер: №40 (11) / 2015
К-во стр.: 36
Формат: pdf
Размер: 100.2 mb
Язык: українська

Українська вишивка – це втілення душі народу, його унікальне вміння зберігати та примножувати красу. Одягаючи вишиванку, людина потрапляє під промені особливої енергії, які дарують красу та щастя.
Соковиті барви, композиційна грамотність при побудові візерунків, гармонія кольорових поєднань – усе це Ви знайдете на сторінках цього випуску журналу. Уважно придивившись до вишитого полотна, ми побачимо там глибоку змістовність орнаментів та високу естетичну наснагу.
В номері:
- родина у вишиванках*
- "Квіти Борщівщини"*
- Творча майстерня. Вишивка Полісся*

Категория: Схемы вышивки

 

Святкова вишиваночка "З Великоднем!"

Автор: TTT22 от 6-04-2024, 16:34, просмотров: 63

0 Название: Буклети з вишивки: святкова вишиваночка "З Великоднем!"
Изд-во: "Ранок Creative"
Год: 2010
Формат: pdf
Размер: 12,61 Мб
Язык: українська

До уваги маленьких вишивальниць запропоновано набір для вишивання хрестиком + листівка (№ 2883). Техніка вишивки: рахунковий шов косий хрестик у дві нитки муліне; оригінальні, цікаві і неповторні кольорові схеми для вишивки хрестиком. Розмір готової вишивки: 11,5 х 8.

Категория: Схемы вышивки

 

Українська вишивка № 34 (2)

Автор: TTT22 от 8-03-2024, 17:15, просмотров: 94

0 Название: Українська вишивка
Номер/год: №34(2)/ 2015
Изд-во: ВІД "Діана-плюс"
К-во стр.: 36
Формат: pdf
Размер: 42,18 mb
Язык: українська

Навесні, коли природа прокидається, так і хочеться змінити нудні, сонні кольору на яскраві і барвисті; прості візерунки на більш хитромудрі і незвичайні; поєднувати те, що раніше здавалося немислимим. Вишиваючи разом з журналом «Українська вишивка», ваші роботи, осяяні сонцем, співом птахів, вашими добрими думками та гарним настроєм, можуть викликати тільки радість і захват. Щасти вам у вишивці!

У номері:
Тема номера - "Цікаві речі для малечі": бабусина лялька, забавлянки тощо,

Категория: Схемы вышивки

 

Буклети з вишивки: вишиванки "Соняшник"

Автор: TTT22 от 7-02-2024, 13:30, просмотров: 48

0 Название: Буклети з вишивки: вишиванки "Соняшник"
Изд-во: ВІД "Діана-плюс", ПП "Загороднюк А.В."
Формат: pdf
Размер: 41,71 Мб
Язык: українська

У архіві запропоновані набори по вишивці хрестиком від ТМ "Діана плюс". Техніка вишивки: рахунковий шов косий хрестик у дві нитки муліне; оригінальні, цікаві і неповторні кольорові схеми для вишивки хрестиком з варіаціями візерунків жовтих квітів - "Соняшник":
1) вишите плаття з соняшниками "Квіти сонця".
2) вишиванка mini 39 (15) - жіноча сорочка "Квіти сонця"
3) вишиванка mini 48 (24) - жіноча сорочка "Соняшник" (мотиви Чернігівщини)
4) рушники mini 157 (13) - рушник "Віночок із соняхами" (мотиви Центральної України)
5) рушники mini 266 (2) - рушник "Соняхи" (мотиви Прикарпаття)

Категория: Схемы вышивки

 

Українська вишивка № 106-107 (2-3)

Автор: TTT22 от 25-01-2024, 10:16, просмотров: 73

0 Название: Українська вишивка
Номер/год: № 106-107 (2-3) (2022)
Изд-во: ВІД "Діана-плюс"
К-во стр.: 36
Формат: pdf
Размер: 47,42 Мб
Язык: Українська

Вишивка - це не лише особисте. Це неоціненний вклад для інших. Адже вишивають не лише для себе. Окрiм задоволення, яке приносить процес вишивання, майстрині важливо, щоб її рукотвори дарували оточуючим радість, захоплення й позитивні емоції. Для цього вони вкладають у кожен стібок не лише все своє вміння, а й душу. Цьому треба навчати змалечку. Дітям, які приходять до вас вчитися цьому ремеслу, завжди треба говорити, щоб вони створювали подарунки мамі, бабусі, подругам чи навіть просто знайомим. Щоб вишивка розходилася помiж людьми, щоб вони знаходили красу у візерунках. поверталися до нашої української традиції. Вишиваймо, бо ми того варті!

Категория: Схемы вышивки

 

Вышиванка № 19 (9)

Автор: TTT22 от 21-12-2023, 23:37, просмотров: 57

0 Название: Вышиванка
Номер: № 19(9)
Издательство: ВІД "Діана+"
Страниц: 24+вкл.
Формат: pdf
Размер: 75,93 Мб
Язык: русский

Уроки мастерства и шедевры вышивки. В журнале представлены изделия на разные тематики, разных уровней сложности. Для тех, кто любит вышивать картины, представлены новые разработки схем. Почитатели вышивки на одежде найдут интересные схемы для вышивки для детей и взрослых. Также предложены вышивки на школьную тематику.
Итак, в этом номере:
* В уроках вышивки – мережки - панка, фонарик * В гостях у мастерицы * «Праздничное настроение»: дорожка * «Иголка с ниткой»: сумка для прогулки * «Вышитый рушник»: «Берегиня» * «Вышивка из конверта»

Категория: Схемы вышивки

 

Artecy Cross Stitch - Angelic

Автор: sun от 3-12-2023, 10:29, просмотров: 99

0 Artecy Cross Stitch - AngelicНазвание: Angelic
Автор: Tereena Clark
Издательство: Artecy Cross Stitch
Год: 2023
Размер: 29 mb
Формат: PDF
Страниц: 31
Язык: Английский

Буклет для вышивки крестиком. Схема черно - белая, символьная

Категория: Схемы вышивки

 

Вышиванка № 131 (1)

Автор: TTT22 от 15-11-2023, 16:19, просмотров: 96

0 Название: Вышиванка
Номер: № 131 (1) 2017
Издательство: ВІД "Діана+"
Страниц: 24+вкл.
Формат: pdf
Размер: 52.1 Мб
Язык: русский, украинский

Журнал для современных и творческих людей, увлекающихся рукоделием, не безразличных к народным традициям, в частности к украинской вышивке. На страницах издания совмещаются как традиционные мотивы, так и современные модные тенденции, подаются украинские орнаменты, которые способны превратить одежду в изысканный наряд, узоры, которые органично вписываются в любом современном интерьере. Увлекаясь каким-либо видом рукоделия, каждая мастерица стремится усовершенствовать свое умение, научиться новым приемам, узнать секреты и тонкости своего ремесла и Вышиванка" в этом отличное подспорье.
В январском номере:
Идеи для вышивки: "Любовные зарисовки" * В уроках вышивки - низинка, низь * Сувениры-валентинки "Пожелания" (рококо, французский узелок, стебельчатые стежки) и вышитая бисером "Валентинка" * Сорочка-вышиванка "Счастливое детство" (счетный шов косой крестик, мережка "перекрещенные столбики") * Сліпери "Пудрові троянди" * Вышитый рушник “Сердечные узоры” (счетный шов косой крестик) * Туника "Красное и черное" (вышивка бисером) * Скатерть "Нежная мелодия" (стебельчатый стежок, двусторонняя гладь, французские узелки, мережки-жучки, гладьевые стежки, одинарные столбики) *

Категория: Схемы вышивки

 

Буклети з вишивки: "Маленькі друзі"

Автор: TTT22 от 3-11-2023, 16:34, просмотров: 61

0 Название: Буклети з вишивки: "Маленькі друзі"
Изд-во: ВІД "Діана-плюс", ПП "Загороднюк А.В."
Год: 2021
Формат: pdf
Размер: 12,27 Мб
Язык: українська

У архіві запропоновані набори по вишивці хрестиком від ТМ "Діана плюс". Техніка вишивки: рахунковий шов косий хрестик у дві нитки муліне.
Оригінальні, цікаві і неповторні кольорові схеми для вишивки хрестиком. Запропоновані вишити ікони, прекрасні картини і візерунки чудово оновлять ваш інтер'єр. А що ще потрібно для повного щастя, якщо не затишок в домі? Невтомні руки вишивальниць вже готові взятися за голку і нитки? Тоді - вперед!
У випуску - вишита картина "Маленькі друзі".

Категория: Схемы вышивки

 
Назад Вперед