Місячний посівний календар - 2023. СВ газети «Хазяїн» № 11 2022

Автор: TTT22 от 25-02-2023, 00:04, просмотров: 255

0 Название: Місячний посівний календар - 2023. СВ газети «Хазяїн»
Номер/дата выпуска: № 11 (148), листопад, 2022
Ответств. за выпуск: Д.Г. Терентьєв
ISSN: 2306–0743
Изд-во: ООО «ВД "Хазяїн"»
Страниц: 64
Формат: pdf
Размер: 50,61 Мб
Язык: українська

Тема випуска: "Місячний посівний календар – 2023".
Місяць та його фази мають неймовірний вплив на все живе в нашій природі. З давніх часів наші предки завжди чітко дотримувалися знамень Місяця і приділяли увагу розташуванню зірок. Кожен день за місячним календарем має свою певну силу, енергетику та іноді може нести не тільки позитивний настрій, а й негативний. Тому буде не зайвим час від часу придивлятися до місячного посівного календаря та виконувати роботи в саду та на городі згідно з певними відповідними днями.
Календар – це свого роду підказка, завдяки якій можна правильно спланувати посадку, догляд, підживлення, обробку рослин та збирання врожаю. Також варто пам'ятати, що існують дні несприятливі для робіт у саду та городі, наприклад, Повний місяць або Молодий місяць.
І при роботі в саду потрібно враховувати не тільки фази Місяця, а й знак Зодіаку, через який він зараз проходить. Адже, наприклад, Вогняні знаки Зодіаку дають силу плодам та ягодам, а Земні сприяють зростанню коренеплодів – і цей вплив не можна не враховувати!
У цьому випуску наводяться не лише рекомендації на сприятливий час для робіт на присадибній ділянці, але ще й поради щодо робіт для кожного місяця.

d o w n l o a d :

Категория: Дом сад огород

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.