Майстерня вишивки № 42 (1)

Автор: TTT22 от 21-11-2022, 11:42, просмотров: 177

0 Название: Майстерня вишивки
Номер: № 42 (1)
Издатель: ВД «Афіна» / ФО-П Літнянська Л.-О.С.
ISSN: 2224-0896
К-во стр.: 28
Формат: pdf
Размер: 91,35 Мб
Язык: українська

Дослідники української вишивки стверджують, що у національному вбранні закодована доля народу, його щастя і життя. Хоча орнаменти кожного регіону різняться кольорами, техніка ми виконання та композиціями, але всі вони мають спільну рису - любов до рідної землі. Обираючи народні мотиви вишивки, сучасні майстрині намагаються зберегти етнічний стиль та давні традиції.
Весілля у вишиванках або з елементами вишивки - це не лише данина українським традиціям, але й запорука унікальності та вишуканості. Вишивка вдало підкреслює урочистість церемонії одруження. Сподіваємося, що Вам припадуть до душі візерунки, які ми запропонували для оздоблення весільного одягу.
Філігранна мережка з настилом і прутиком через чисницю стане справжньою окрасою сорочки, блузки, плаття та рушників. Опанувати цю техніку допоможе Леся Демчук.
Для того, щоб у Вашому гардеробі з'явилися неповторні та самобутні речі, потрібно дуже мало: бажання та натхнення.

Серед робіт: Плаття «Монохромні квіти», Плаття для дівчинки «Сині квіти» * Блузи: «Плай», «Паморозь», «Борщівські мотиви» * Вишиванки: «Світозар», «Червоні троянди»; Чоловіча вишиванка «Барви» * Творча майстерня. Прадавні візерунки * Вишитий весільний рушник *

d o w n l o a d :

Категория: Рукоделие

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.