Однорічні квіти. СВ газети «Хазяїн» № 4 2022

Автор: TTT22 от 11-05-2023, 15:46, просмотров: 90

0 Название: Однорічні квіти. СВ газети «Хазяїн»
Номер/дата выпуска: № 4 (141), квітень, 2022
Ответств. за выпуск: Д.Г. Терентьєв
ISSN: 2306–0743
Изд-во: ТОВ «ВД "Хазяїн"»
Страниц: 64
Формат: pdf
Размер: 52,78 Мб
Язык: українська

Тема випуска: "Однорічні квіти": щороку саме однорічні квіти створюють нові квітучі картини. Моду, що набирає останнім часом на прикрасу будинків, доріжок, терас і балконів квітковими клумбами в контейнерах, здійснюють переважно за рахунок однорічних рослин, щоб не потрібно було зберігати рослини в зимовий період.
Високорослі однорічні квіти: космея, лаватера, мірабіліс, запашний тютюн, амарант, чорнобривці. Для контейнерів добре підходять бальзаміни, флокс Друммонда, настурція, агератум, брахікома, левовий зів, петунія, калібрахоа, віола, цинерарія. З кучерявих однорічників іпомеї різних сортів і видів, квамокліт перистий, настурція плетиста, тунбергія крилата, запашний горошок, кобея. Як ґрунтопокривні рослини найчастіше висаджують карликові сорти настурції, бальзаміну (ванька мокрий), кришталеву ромашку (мезимбріантемум), немезію та портулак.
Гармонійно поєднуються в контейнерах підібрані за відтінком флокс Друммонда і петунії або калібрахоа.
Однорічні квіткові культури – це справжній подарунок для квітникарів. Ними можна заповнювати порожнечі між багаторічниками, що ще не розрослися. Посаджені вздовж доріжки карликові сорти чорнобривців прикрашатимуть її до самих морозів. Досить оригінально виглядає такий бордюр у поєднанні з багаторічними карликовими айстрами білого кольору.
Давно вже стало класикою прикраса балконів, терас, альтанок та ґаночок вазонами зі звисаючими пагонами петуній, калібрахоа, сурфіній, фрілітуній. А якщо до них підсадити плетистий сорт лобелії з блакитними квітками, то це дещо незвичайне поєднання створює враження союзу сонця та неба.
А вже низькоросла (до 35 см заввишки) іпомея з блакитними квітками, висаджена в проміжках між червоними трояндами, створює настільки незвичайну картину, що милуватися нею можна безмежно.
Висадивши на своїй ділянці різні сорти календули лікарської, окрім прикраси своєї садиби незвичайними суцвіттями, отримаєте ще й багато лікарської сировини.
Тільки однорічні квіти здатні створити непередавану палітру фарб, що постійно змінює зовнішній вигляд квітника. А цей спецвипуск підкаже вам як правильно та зручно це зробити.

d o w n l o a d :

Категория: Дом сад огород

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.