Жінки в замку – Джессіка Шеттак

Автор: TTT22 от 12-02-2024, 11:14, просмотров: 12

0 Название: Жінки в замку
Автор: Джессіка Шеттак
Изд-во: КМ-БУКС
ISBN: 978-966-948-155-9
Год: 2019
К-ть стр.: 392
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 14,69 Мб

Друга світова війна закінчилася, і Маріанна фон Лінґенфельс – удова німецького офіцера, організатора невдалого заколоту проти Гітлера – прагне дотримати обіцянку, що її дала чоловікові. Родовий замок у Баварії – колись пишна споруда, а тепер майже руїни – став прихистком для родин страчених чоловікових товаришів. Одного за одним вона рятує кілька дітей та дружин. Але незважаючи на те, що у них багато спільного, їхні світи надто різні та суперечливі. Кожна із трьох жінок занадто різна. У них різний біль, різні бажання, різне минуле, різні таємниці... Перед жінками та їхніми дітьми постають виклики тяжких повоєнних років; вони мусять примиритися зі своїм минулим та навчитися жити далі, тепер у новому світі їм доведеться шукати спільну мову під склепіннями зруйнованого замку. Ця історія драматична і пронизлива, це погляд на війну очима трьох жінок, це проживання наслідків пережитих подій, пошуки нових шляхів в житті, це побудова нового світу та пошуки кохання, віри і прощення.
Роман-епопея Джессіки Шеттак, який миттєво став бестселером New York Times, по-новому розповідає правду про один із найтрагічніших періодів у історії людства.
• Перекладач - Оксана Щерба. Оригінальна назва: The women in the castle
...роман про травми, які війна залишила в душі усіх героїв, роман, в якому ніхто ніколи не є до кінця відвертим, роман, де кожен з соромом згадує своє минуле і ділить життя на «до» та «після». Ця книга про війну та її наслідки, проте тут немає ні стрілянини, ні окопів, натомість є голодні та вічно хворі діти, табори переселених осіб, є кохання – втрачене або знайдене, є німецький побут того часу...

d o w n l o a d :

Категория: Художественные

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.