Англійська мова. Кишеньковий репетитор

Автор: TTT22 от 23-05-2024, 09:24, просмотров: 245

0 Название: Англійська мова. Кишеньковий репетитор
Автор: Кларк Девід
ISBN: 978-966-10-0435-0
Изд-во: Навчальна книга - Богдан
Год: 2011
Стр.: 208, іл.
Формат: pdf
Размер: 58,16 Мб
Язык: English, Українська

Пропонований кишеньковий репетитор з англійської мови є чудовим додатковим посібником для виконання домашніх завдань і написання рефератів, підготовки до контрольних робіт і тестів, виконання завдань зовнішнього незалежного оцінювання.
Для старшокласників та абітурієнтів.
Передмова
Частина A:
Навички вивчення іноземної мови: I Як поводитися із незнайомими словами. 1 Інтернаціоналізми. 2 Схожість української та англійської мов. 3 Словотвір за допомогою префіксів і суфіксів. 4 Контекст – ваш помічник. 5 Як користуватися словником. Одномовні (тлумачні) словники. Двомовні словники. 6 Як вивчати нові слова. II Як уникнути лексичних помилок. 1 «Помилкові друзі перекладача». 2 Дуже схожі слова. 3 Стійкі сполучення дієслів із прийменниками та прислівниками. 4 Помилки при додаванні закінчень і суфіксів. Множина. Прислівники способу дії. Дієслово. 5 Деякі «підступні» суфікси. 6 Помилки в пунктуації.
Частина Б:
Навички роботи з текстом: I Навички читання. 1 Інтенсивне (що вивчає) читання з розумінням деталей. 2 Ознайомлювальне читання. II Навички аудіювання (сприймання на слух). III Навички перегляду і розуміння засобів інформації. 1 Глосарій термінів з прикладами. 2 Як аналізувати фільм. IV Переклад. 1 Проблеми зі структурами. V Як відповідати на запитання за змістом. VI Як писати короткий виклад змісту. VII Аналіз спеціальних і художніх текстів. 1 Інформативний текст. 2 Пояснювальний текст. 3 Описовий і розповідний спеціальний текст. 4 Інструктивний текст. 5 Аргументативний текст. 6 Мотиваційний текст. 7 Розповідь. Форма розповіді. Структура розповіді. 8 Вірш. Відмінні ознаки вірша. 9 Драматичний твір. Ознаки драматичного твору. Структура драматичного твору. 10 Роман. 11 Політична карикатура. Мета політичної карикатури. Опис та інтерпретація карикатури. VIII Письменники і прийоми їх роботи. 1 Лексичні і стилістичні засоби. Лексичні засоби. Стилістичні засоби. 2 Місце дії та атмосфера. 3 Перспектива оповіді. 4 Створення літературних образів. 5 Сюжет
Частина В:
Як писати тексти: I Підготовка. 1 Використання карт пам'яті і тематичних мереж. 2 Інтернет. II Як писати спеціальні тексти. 1 Як писати автобіографію. 2 Як писати листи. Листи читачів і ділові листи. 3 Як писати факсові повідомлення й електронні листи. 4 Як писати звіт. 5 Як писати повідомлення (твір). 6 Як писати діалог. Форми діалогу. Стиль мови в діалогах. 7 Як писати коментар до фільму. III Як писати літературно-художні тексти. 1 Творча робота. 2 Як писати продовження розповіді. 3 Переказ твору від іншої особи. 4 Переробка прозаїчного твору у драматичний або сценарій. IV Навички виступу. 1 Як написати реферат (доповідь) і виступити з ним перед аудиторією. 2 Виконання проекту. 3 Написання екзаменаційних робіт.
Додаток. Прийменники. Неправильні дієслова. Покажчик

d o w n l o a d :

Категория: Иностранные языки

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.