Жива їжа № 2 2022

Автор: TTT22 от 7-05-2022, 22:25, просмотров: 364

0 Жива їжа № 2 2022Название: Жива їжа /Живая еда
Номер: № 2 (2) / 2022
Изд-во: ТОВ "ВД «Європейський вибір»"
Страниц: 16
Язык: украинский
Формат: PDF
Размер: 31,7 Мб

Газета «Живая еда» - полезное издание для тех, кто хочет получать от пищи максимум пользы. На ее страницах - подсказки потребителю, практические советы, разнообразные рецепты на любой вкус, секреты народной медицины, кулинарная магия.
«Пусть ваша пища станет лекарством!» - Гиппократ.

Газета «Жива їжа» – корисне видання для тих, хто хоче отримувати від їжі максимум користі. На її сторінках – підказки споживачу, практичні поради, різноманітні рецепти на будь-який смак, секрети народної медицини, кулінарна магія.
Серед розділів:
Чому хочеться солодкого? * Продукти для вічної молодості * Вибираємо корисні цитрусові * Банани - солодке джерело щастя * Гірка редька - натуральний антибіотик * Як покращити обмін речовин * «Кулінарні рецепти - просто чудово!» (сирний суп з індичкою та грибами, буряк по-польськи з вушками, фрикадельки в грибному соусі, гуляш із курячим філе, хінкалі, рогалики з яблуками та горіхами, бананові кекси, тістечко "Капучіно", ..) * Вся правда про кетчуп * Медова магія * Карі - приправа молодості * «Для тих, у кого є дача» (чому не цвіте орхідея; ґрунт) *

d o w n l o a d:

Категория: Кулинарные

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.