Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі

Автор: TTT22 от 19-03-2024, 11:59, просмотров: 54

0 Название: Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі
Автор: Чіп Хіз, Ден Хіз (Chip Heath, Dan Heath)
Изд-во: «Клуб Сімейного Дозвілля»
ISBN: 978-617-12-5394-0, 978-0-307-95639-2
Год: 2018
Страниц: 320
Язык: українська
Формат: PDF, djvu
Размер: 32,94 Мб

Досить витрачати масу часу та зусиль на прийняття рішень!
Чому іноді нам досить легко зробити вибір, а іноді цей процес перетворюється на майже нездійсненну місію? Часом ми тягнемо кота за хвіст, відкладаючи прийняття рішення на завтра, зважуємо «за» і «проти», піддаємося сумнівам, що витісняють логічні розмірковування. Або ж навпаки - рубаємо з плеча, а потім довго ліквідуємо наслідки подібних необдуманих вчинків. Знайомо? З цією книжкою ви перетворитеся на справжній генератор прийняття найкращих рішень, які допоможуть налагодити кар'єру, особисті стосунки та загалом поліпшать життя. Адже часом від правильного рішення, прийнятого в потрібний час, залежить дуже багато. Брати Хізи пояснюють, як рухатись, оминаючи міни, що їх закладає наш ірраціональний мозок, і тим самим покращити свої шанси на досягнення хороших результатів.

Про авторів:
Автори книги "Вирішуй правильно" брати Хізи, експерти із особистого росту та саморозвитку, подали інформацію в максимально доступній та цікавій формі. Книга цікава для тих, хто не може визначити з важливими рішеннями в житті та постійно сумнівається в правильності свого вибору.
Чіп Хіз - професор Вищої школи бізнесу Cтенфордського університету.
Ден Хіз - консультант організації Duke Corporate Education і співзасновник новаторської видавничої компанії Thinkwell.

• Бестселер за версією The New York Times та Amazon. Від авторів світових бестселерів, що перекладені 30 мовами світу та тримаються на перших позиціях у списках The New York Times, Wall Street Journal та Business Week.
P.S. Оригінальна назва: «Decisive: How to Make Better Choices in Life and Work». Мова оригіналу - англійська. Перекладач - А. О. Жищинська.
P.P.S. Додатково: книга «Приліпи! Ефективність ідей. Чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» (Made to Stick: Why Some Ideas Survive and Others Die) (2017). Перекладач - Ірина Грипа. ISBN: 978-617-12-2279-3, 978-1-4000-6428-1
У чому секрет «липких» ідей, які не покидають голови людей? Чому суспільство охочіше схоплює сумнівні ідеї та факти і не довіряє правдивим? Але найголовніше — як самому створити ідею, яка зможе перевернути світ?

d o w n l o a d :

Категория: Психология

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.