Майстерня вишивки № 43 (2)

Автор: TTT22 от 24-01-2023, 01:54, просмотров: 131

0 Название: Майстерня вишивки
Номер: № 43 (2)
Издатель: ФО-П Літнянська Л.-О.С.
ISSN: 2224-0896
К-во стр.: 36
Формат: pdf
Размер: 93,39 Мб
Язык: українська

Немає нічого прекраснішого, ніж створювати красу своїми руками, приносити радість рідним та близьким людям. Кожна квіточка, кожен візерунок, дбайливо покладений на полотно, робить цей світ добрішим. Ми раді дарувати Вам натхнення, яке допоможе створити справжні шедеври.
На сторінках цього номеру журналу Ви знайдете цікаві та оригінальні вишиті вироби. Довершене плаття «Вишуканість» для святкової події, жіночі блузи "Примха", «Серпанок», "Традиція" з орнаментом ромб і "Квіткова" з польовими квітами, вишиванка "Для донечки". Комплект «Мелодія квітів». Жіночі вишиванки: "Меланія" з геометричним орнаментом. Чоловічі вишиванки: «Плин», вишиванка для хлопчика - вражають лаконічністю та довершеністю.
У рубриці «Творча майстерня» - пасхальний рушник до Світлого свята Великодня.
Майстер-клас від Лесі Демчук: мережка «Витяганий верхоплут». А також продовжуємо знайомство із колекцією вишитих рушників Лесі Демчук.
Творіть на радість людям, створюйте речі, які несуть у цей світ красу прадавнього мистецтва. Вишивка окрилює і піднімає над сірою буденністю, захоплює і наповнює наші душі добром та гармонією.


d o w n l o a d:

Категория: Рукоделие

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.