Смачно! № 8 СВ, 2021. Що приготувати на обід?

Автор: TTT22 от 27-01-2023, 23:23, просмотров: 149

0 Название: Смачно!
Номер / год: № 8 СВ, 2021
Изд-во: ПП "Арт-комплекс"
Формат: pdf
К-во стр.: 50
Размер: 58,80 Мб
Язык: українська

Прості кулінарні шедеври на кожен день!
Тема випуску: "Що приготувати на обід?".
У квартирі пахне свіжозвареним наваристим супом, тушкованим м'ясом з картоплею та ароматним сливовим пирогом. Чутно галас дітей і сміх дорослих. Усі поспішають до столу, щоб пообідати у родинному колі. Мабуть, так виглядав би ідеальний обід. Однак сучасний ритм життя диктує свої правила. Зазвичай доводиться обідати окремо від рідних людей та ще й їжею, яка навіть не нагадує домашню. Ось чому ми всі так цінуємо ті нечасті можливості зібратися за одним столом і разом пообідати. А коли випадає така нагода хочеться наготувати усілякої смакоти, щоб задовільнити кулінарні пристрасті кожного члена сім'ї. І ті господині, які знаходять на це час і можливість - так і роблять. А ті, яким завжди бракує часу, шукають цікаві рецепти для приготування їжі нашвидкуруч. Потреби і тих, і інших господинь ми, звісно ж, врахували, готуючи цей спецвипуск. Тож надихайтеся цікавими ідеями і даруйте своїм рідним тепло та затишок!
Комплексні обіди на тиждень * Коли немає часу: страви за 30 хвилин * Гаряча сковорідка — страва-конструктор нашвидкуруч * Обід на роботі: що взяти з собою? * Чим здивувати гостей під час святкового обіду *
Збагачуйте скарбницю ваших рецептів новими цікавими ідеями. Бажаємо вам натхнення! І нехай усі ваші кулінарні експерименти будуть вдалими!! Нехай кожен день буде по особливому смачним!

d o w n l o a d :

Категория: Кулинарные

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.