Смачно! № 2 СВ 2021. Готуємо з дітьми

Автор: TTT22 от 26-11-2021, 11:22, просмотров: 196

0 Смачно! № 2 СВ 2021. Готуємо з дітьмиНазвание: Смачно!
Номер /год: № 2 СВ, 2021
Изд-во: ПП "Арт-комплекс"
Формат: pdf
К-во стр.: 50
Размер: 46,74 Мб
Язык: українська

Прості кулінарні шедеври на кожен день!
Тема випуску: "Готуємо з дітьми".
«Ось тільки-но підросте донечка чи синочок і від­разу допомагатиме в усьо­му», - роздумує чи не кожна мама... Час минає, діти рос­туть, а ми все не наважуємо­ся просити їх про допомогу. А даремно! Адже, допома­гаючи, діти розвиваються, вчаться самостійності та від­повідальності, здобувають навички, які в майбутньому стануть їм у пригоді в що­денних побутових справах. Головне - довіряти дитині лише ту роботу, яку вона може безпечно виконувати у своєму віці.
Ми знаємо як, незважаючи на бажання потішити мале­чу смачненьким, катастро­фічно бракує часу на те, щоб окремо готувати для дітей, а окремо для дорослих. Саме тому у цей спецвипуск уві­йшли здебільшого універ­сальні рецепти страв, які сподобаються і юним, і до­рослим гурманам.
Тож, любі батьки та діти, бажаємо вам приємного спільного проведення до­звілля на кухні, натхнення та творчих успіхів! І не забу­вайте хвалити ваших діток і дякувати їм за допомогу.
Фантазійні сніданки * Вітамінні салати * Що покласти дитині у ланч-бокс? * Апетитні перекуски * Поживні супи * Креативні страви на обід та вечерю * Солодощі для гарного настрою * Напої для натхнення *
Ви неодмінно з цього випуску поповните свою кулінарну скарбничку! І нехай усі ваші кулінарні експерименти будуть вдалими!! Нехай кожен день буде по особливому смачним!

d o w n l o a d :

Категория: Кулинарные

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.