Майстерня вишивки № 27 (5)

Автор: TTT22 от 9-11-2022, 16:33, просмотров: 254

0 Название: Майстерня вишивки
Издатель: ФО-П Літнянська Л.-О.С.
Номер: № 27 (5)
Стр.: 28
ISSN: 2224-0896
Формат: pdf
Размер: 76,60 Мб
Язык: українська

Немає нічого прекраснішого, ніж створювати красу своїми руками, приносити радість рідним та близьким людям. Кожна квіточка, кожен візерунок, дбайливо покладений на полотно, робить цей світ добрішим. Ми раді дарувати Вам натхнення, яке допоможе створити справжні шедеври.
На сторінках цього номеру журналу Ви знайдете цікаві та оригінальні вишиті вироби. Плаття «Чарівний букет» із квітковими мотивами милують око та створюють святковий настрій. Чоловічі вишиванки - «Золотий пісок», «Промениста», «Кольори літа», «Серпанок» - вражають лаконічністю та довершеністю.
У рубриці «Майстерня творчості» Ви маєте можливість ознайомитись із скарбницею Сокальщини. Чудові ажурні орнаменти, цікава композиційна побудова візерунків не залишать байдужою жодну вишивальницю.
Ми продовжуємо знайомство із колекцією вишитих рушників Лесі Демчук: «Оберіг». Кожен стародавній вишитий рушник - це історія цілого роду, бо вишиваючи хрестик до хрестика, вишивальниця вкладала усі свої побажання та мрії на добре і щасливе життя.
Творіть на радість людям, створюйте речі, які несуть у цей світ красу прадавнього мистецтва. Вишивка окрилює і піднімає над сірою буденністю, захоплює і наповнює наші душі добром та гармонією.
Також серед робіт: Плаття «Зірниця», «Соняшник», «Етностиль» * Блуза «Виноградні грона», «Чорноброва» * Серветка «Гвоздики» * Вишивають діти*

d o w n l o a d :

Категория: Схемы вышивки

Поделиться
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.